Beslenme Danışmanlığı

Güzellik Salonu Merkezi Konumda, Ulaşımı Kolay.

Hızlı iletişime geçebilir hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 0(532) 564 78 86

Bize Ulaşın

Beslenme Danışmanlığı

BESLENME DANIŞMANLIĞI 

Beslenme Danışmanlığı Nedir?

Beslenme danışmanlığı; kişiye özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılması sürecinin yönetiminin bir uzman tarafından takip edildiği aşamalar bütünüdür. DE Güzellik hizmetlerinden olan beslenme danışmanlığı, sadece zayıflama danışmanlığını değil aynı zamanda kilo alma, doğru beslenme ve egzersiz programlarını da kapsamaktadır. DE Güzellik salonun vermiş olduğu beslenme danışmanlığı hizmeti ile kişinin kendine özgü sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturması hedeflenir.

Beslenme Danışmanına Neden İhtiyaç Duyulur?

Herkesin metabolizması, günlük enerji-besin ihtiyacı ve yaşam şekli kendine özgüdür. Bizler, DE Güzellik profesyonelleri olarak bu yaşam şekillerine adapte olarak gerekli tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Bireyin kendine özgü bir yaşam şeklinin olması, beslenme danışmanlığı konusunda da kendine özgü bir plan yapılması gerçeğini gözler önüne sermektedir. DE Güzellik olarak bu gerçekler hareket noktamızı belirlememizin en temel yapı taşını oluşturmaktadır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti esnasında ünlü diyetlere, standart diyet listelerine bağlı kalarak sağlıklı yaşam tarzını oluşturmayı sürdürülebilir görmüyor, kişinin beslenme programının kendine özel olması gerektiğini savunuyoruz. Yaş, cinsiyet, ağırlık, hastalıklar ve toplumsal çevre, kişinin beslenme durumunu etkileyen başlıca faktörlerdir. DE Güzellik salonunun beslenme danışmanlığı hizmetine tam da bu faktörlerden olumsuz etkilenmemek ve kararlı bir şekilde hedefe ulaşmak için ihtiyaç duyulur.

Beslenme Danışmanlığı Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Beslenme danışmanlığı genel olarak aşağıdaki durumlarda tercih edilen bir yöntemdir.

  • Sağlıklı beslenme programı
  • Sağlıklı kilo verme programı
  • Sağlıklı kilo alma programı
  • Sağlıklı kilo koruma programı

Tüm bu durumlar kapsayan beslenme danışmanlığı hizmeti ve profesyonel destek DE Güzellik salonunda sizleri bekliyor. Yeterli ve dengeli beslenerek, aç kalmadan, sıkılmadan ve en önemlisi mutsuz olmadan istediğiniz hedefe ulaşmanız ve sağlıklı beslenme kurallarını öğrenip hayata geçirerek, ulaştığınız hedefi koruyabilmeniz DE Güzellik ile mümkün.